Domácí vodárny – darling – servis a instalace

Domácí vodárna ( Darling ) najde své využití v rodinných domech, chalupách či na chatách – všude tam kde je v blízkosti studna či vrt s vodou, kterou je potřeba dostat do objektu, či na zahradu. Nejosvědčenější konstrukce domácí vodárny je: klasické nadzemní čerpadlo, tlaková nádoba a tlakový spínač, sací a výtlačné potrubí, ale mohou být nainstalovány i další součásti jako, ovládací jednotky, frekvenční měniče, zpětné klapky nebo tlakoměry. Kvalitní domácí vodárna s pravidelným servisem dokáže fungovat bez větších oprav i po dobu 20 let. V našem „opatrovnictví“ jsou ale i vodárny vyrobené roku 1985, která dodnes funguje a zásobuje vodou rodinný domek.

 

.

Co dělat když nefunguje:

Volejte 722594111servis domácích vodáren – servis Darling  – Liberecký kraj, Středočeský kraj, Praha.

Nebo použijte kontaktní formulář, ozveme se vám v nejbližším možném termínu.

Servis domácí vodárny je nutné provádět pravidelně, zejména kontrolu tlaku v tlakové nádobě, nastavení spínacích tlaků, či kontrolu správné funkčnosti zpětných klapek. Pouze pravidelným servisem dokážete zabránit nepříjemným překvapením jako netekoucí voda o vánocích, nebo když si myjete vlasy.

Co pro Vás mohu udělat:

Pravidelný servis v intervalu dle stáří a stavu čerpadla.

Výměnu nefunkční domácí vodárny.

Instalaci nové vodárny.

Bezkonkurenční ceny vodáren a dodávku až do domu včetně instalace a odvozu staré vodárny.

Pravidelné rozbory vody (1/2, nebo roční) akreditovanými laboratořemi.

Na základě výsledku laboratorního testu doporučení a instalace vhodných zařízení pro zlepšení kvality vaší vody.

Co prodávám a montuji:

Montujeme pouze kvalitní a prověřené domácí vodárny, neumíme doporučit žádné levné čínské šmejdy. Český tradiční výrobce vodáren SIGMA: http://www.sigma.cz/

Používáme buď samonasávací nebo odstředivá čerpadla ovládaná tlakovým spínačem. Velikost tlakové nádoby by měla být taková, aby se čerpadlo spustilo maximálně 6 krát za hodinu.

Co to bude stát:

Doprava technika na místo opravy: 590,-Kč – platí pro okresy Praha, Praha východ, Praha západ, Semily, Liberec, Jablonec n.N. Jičín, ostatní okresy Středočeského a Libereckého kraje: 990,-Kč

1.hodina práce: 450,-Kč

každá další započatá půlhodina:  200,-Kč

Havarijní výjezd – příjezd do 120minut od nahlášení: 1990,-Kč

 

Firma je plátcem DPH a uvedené ceny jsou bez DPH.